Wykorzystaj potencjał AI w handlu kryptowalutami z Neoprofit AI i zwiększ swoje zyski.

 

Tarnowskie Góry – Restauracja „Brick”

TGBrickKrakowskaRef-page-001

Pan Ryszard Mikołajczyk wykonywał w naszej nowo powstającej restauracji kompleksowe oświetlenie. W fazie projektowania wykazał się ogromem wiedzy o wykorzystaniu światła i jego walorów. W fazie montażu na bieżąco rozwiązywał wszystkie problematyczne kwestie i podsuwał nowe rozwiązania. Cały zakres prac został wykonany bardzo rzetelnie i estetycznie.

Rozwiązania które zaproponował wzbudzają zachwyt i zdumienie.

Współprace z Panem Ryszardem Mikołajczykiem z pełną odpowiedzialnością polecam innym firmom.

 

 

 

 

Zgorzelec – hala widowiskowo-sportowa

2014HSW-Zgorzelec-PrefabrykatO tej inwestycji można przeczytać na stronie TUTAJ, wraz z opisem oraz zdjęciami dokumentującymi przebieg oraz efekt całej operacji, zwieńczyliśmy dzieło odbierając od firmy Pre-Fabrykat będącej jednym z największych kooperantów na placu budowy odpowiednią rekomendację.

Doceniono szybki czas wykonania zlecenia, autorski projekt lampek oraz dedykowany im system sterowania.

  • 11 dni montażu
  • ponad 400 lampek świeci nieprzerwanie do dzisiaj

 

 

Firma Przyjazna Architektom

Szanowny Panie, miło nam poinformować o otrzymaniu ceryfikatu „Firma Przyjazna Architektom” przez firmę SoftMaster.

PrzyjaznaArchitektom2012-page-001Znalezienie się w prestiżowym gronie laureatów konkursu „Firma Przyjazna Architektom”, wśród firm cieszących się uznaniem Architektów, bardzo dobrze świadczy o zarządzanej przez Pana firmie. Państwa starania, profesjonalnie przygotowane prezentacje i aktywne uczestnictwo w naszych Spotkaniach zostały docenione przez grono głosujących. To podkreślenie budowanej pozycji, dowód rzetelności, profesjonalnych standardów działania i najwyższej jakości  świadczonych usług. Otrzymanie certyfikatu utrwala wizerunek sprawdzonego i rzetelnego partnera. Certyfikat pokazuje, że współpraca z takim partnerem nie jest obarczona ryzykiem, pod jego szyldem kryje się wartościowa treść a współdziałanie z nim przynosi obopólne korzyści. Dlatego cieszę się i jeszcze raz gratuluję, że starania Pana i wszystkich pracowników firmy zostały w ten wyjątkowy sposób docenione.

Życzę Panu oraz wszystkim współpracownikom kolejnych sukcesów, satysfakcji z pracy zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym.

 

Katowice – LED w służbie medycyny

LekarzMarekKudla 2016-page-001Cieszy nas szerokie spektrum zastosowań dla oświetlenia LED. Z jednej strony oświetlamy zabytki, z drugiej pokoje zabiegowe w klinikach medycznych. Różnorodność sprawia, że dysponujemy doświadczeniem, dzięki któremu niewiele nas może zaskoczyć a jeszcze mniej – przerosnąć. 

W tym wypadku referencje pochodzą od doktora habilitowanego nauk medycznych, który otrzymał od nas wsparcie przy realizacji oświetlenia w kilku miejscach, przede wszystkim ściśle powiązanych z praktyką lekarską.

Wysoki współczynnik CRI, brak szkodliwego promieniowania, wysoka sprawność i żywotność – to wszystko sprawia, że oświetlenie LED warto stosować praktycznie wszędzie.

 

 

Oświetlenie kuchni – Siemianowice Śląskie

Nasze portfolio to nie tylko parki rozrywki, hale widowiskowe czy elewacje. Doradzamy i pomagamy każdemu, niezależnie od kalibru inwestycji.

KlientPekoslawski2015(1)-page-001Często pojawiają się u nas ludzie, potrzebujący wsparcia przy oświetleniu blatu kuchennego czy salonu. Tu nasze doświadczenie pozwala na szybką i fachową obsługę. Niektórzy przy wyjściu z biura mówią nawet o „przepełnieniu informacjami” na temat oświetlenia LED i to nas cieszy. Wiedzą się dzielimy, tak aby każda ze stron była maksymalnie zadowolona z efektów współpracy, a nawet najbardziej błahy problem zasługuje u nas na pochylenie się i rozwiązanie.

Potwierdza to referencja widoczna obok, o tyle ważna że napisana po 5 latach od zakupu kompletu oświetlenia bazującego na naszych listwach LED. Skupiamy się na świadczeniu usług i sprzedaży produktów możliwie wysokiej jakości, co przekłada się bezpośrednio na długie lata bezawaryjnego użytkowania z uśmiechem na twarzy.

 

 

 

Dąbrowa górnicza – Restauracja „Astra”

RestauracjaAstra2015-page-001Inwestor wykorzystał moment remontu ogólnego sali balowo-restauracyjnej także na zmianę oświetlenia.

Wybór padł na LED, głównie ze względu na duże możliwości zgrania pożądanego klimatu na sali do koloru panującego światła.

Zakończone prace, o których więcej możecie poczytać TUTAJ zwieńczono referencjami, w których największą uwagę zwrócono na naszą kompleksową obsługę oraz fachową wiedzę i niebanalne rozwiązania.https://oswietlenieled.info/wp-admin/post.php?post=59&action=edit

 

 

 

 Stacja benzynowa „ASCAR” – Warszawa

LS_AscarSprzedaż oświetlenia dedykowanego stacjom benzynowym, szczególnie kompletów wkładów serii LEDStation działa u nas od dobrych kilku lat. Odbiorców możemy liczyć w dziesiątkach, zarówno tych pojedynczych jak i małych sieci stacji.

Bardzo często spotykaliśmy się z wyraźnie odczuwalną niechęcią czy niepewnością – nie rzadziej powodowaną wcześniejszą stycznością z tanimi i wątpliwymi jakościowo chińskimi produktami.

Ci, którzy nam zaufali bardzo często zgadzają się na wpis w formie referencji, dzięki czemu możemy udowadniać przyszłym klientom, że inwestycja we współpracy z nami jest obarczona niespotykanie niskim ryzykiem. Stawiamy na jakość i to się sprawdza.

 

Katowice – kamienica przy ul. Jagiellońskiej

2015Pro-inwestKatowiceJagiellonska13Gruntowna renowacja kamienicy, w której mieliśmy przyjemność brać udział obejmowała oświetlenie użytkowe dla ciągów komunikacyjnych (korytarzy, klatek schodowych) oraz dekoracyjne – elewacja zewnętrzna budynku oraz oświetlenie wnęk sufitowych wewnątrz.

Inwestor docenił efekt końcowy, dobór oświetlenia do warunków otoczenia oraz „wymalowanie światłem” zabytkowej klatki schodowej.

Efekty zmagań z cegłami można podziwiać swobodnie, w centrum Katowic.

 

Żory – park rozrywki Twin Pigs

2015TwinpigsZoryRef-page-001O naszej współpracy z parkiem Twin Pigs można przeczytać TUTAJ. Na tej stronie nadmienimy, że trwającą dalej współpracę podsumowano już wcześniej odpowiednim wpisem 🙂

W rekomendacji wskazano na naszą wiedzę i zaangażowanie. Mogliśmy się sprawdzić także jako instruktorzy podczas prac montażowych oświetlenia. Jak przy wielu inwestycjach doceniono także krótki czas prac.

Współpraca z parkiem Twin Pigs to przyjemność i bardzo ciekawe wyzwania!

 

 

 

 

 Lampa LED „BOX7500” – Ożarów

Z całym przekonaniem rekomenduję Firmę SoftMaster z Katowic jako eksperta w dziedzinie oświetlenia wszystkim tym, którzy cenią wysoki profesjonalizm działań, rzetelność i wiedzę.

Box7500Ozarow-page-001Pełne zaangażowanie i wysoka jakość świadczonych usług pomogła mi w bardzo krótkim czasie dokonać dużych zmian w przedsiębiorstwie, które zaowocowały nie tylko zmianą wyglądu wizualnego mojej firmy ale również redukcją kosztów związanych z oświetleniem. Pan Mikołajczyk oraz jego pracownicy dysponują niesamowitą wiedzą w zakresie nowoczesnych technologii jakie obecnie są wykorzystywane w wizualizacji oświetleniowej. Dlatego też z prawdziwą przyjemnością i satysfakcją polecam Firmę SoftMaster gdyż można na niej polegać, a w razie jakichkolwiek problemów wiem, że mogę liczyć na pomoc  jej pracowników. Dotychczasową współpracę z firmą oceniam bardzo wysoko i z przekonaniem zachęcam do skorzystania z oferowanych przez nią usług.

 

 Bytom Odrzański – Ośrodek Kultury

BytomOdrzanskiDomKulturyRef(1)-page-001Kontakt z firmą Softmaster podyktowany był koniecznością zainstalowania oświetlenia przeszkodowego na schodach widowni naszego Domu Kultury. W przeciwieństwie do poprzedniego wykonawcy firma Softmaster rozumiała co to znaczy dyskretne światło przeszkodowe realizowane w oparciu o odpowiednie sterowniki.

Montaż kompletnego oświetlenia wraz z listwami progowymi odbył się szybko i profesjonalnie, a końcowy efekt prac jest idealny. Wszystkie prace zostały wykonane w jeden dzień.

Z całkowitym przekonaniem współpracę z firmą Softmaster mogę polecić innym inwestorom.

 

 

 

Sokolina – Dyskoteka Klub Stodoła

Od wielu już lat z powodzeniem prowadzimy dyskotekę Klub Stodoła w miejscowości Sokolina. W kwietniu 2011 roku przeprowadziliśmy w niej gruntowną modernizację w zakresie powiększenia i upiększenia wnętrza w oparciu o instalację kolorowego światła LED od podłogi aż po sufit.KlubStodolaRef(1)-page-001

Po analizie ofert na dostawcę i instalatora oświetlenia diodowego RGB wybraliśmy firmę Softmaster. Ich warunki handlowe, poziom zaangażowania oraz sposób realizacji powierzonego zamówienia zasługą na pełną akceptację. Efektami tych prac są: montaż oraz sterowanie podłogowymi kasetonami LED, instalacja obwodów diodowych na suficie, ścianach i w wybranych miejscach architektonicznych.

Pan Mikołajczyk oraz współpracownicy dali się poznać jako specjaliści w swojej dziedzinie. Całość prac została wykonana szybko i kompetentnie, a dodatkowo zaprogramowano i sterowane z notebooka sceny świetlne spełniły nasze oczekiwania.

 

 

 

Kolbuszowa – Dyskoteka „Club Bogacz”

KolbuszowaDyskotekaRef(2)-page-001Dyskoteka „Club Bogacz” w Kolbuszowej od wielu lat cieszy się zainteresowaniem i wysoką frekwencją gości. Co roku w okresie wiosennym wprowadzamy jakieś innowacje. W tym roku postanowiliśmy uatrakcyjnić wnętrze oświetleniem diodowym.

Realizację tego zadania powierzyliśmy katowickiej firmie SoftMaster, a ta wykonała je modelowo. Na tą naszą dobrą opinie wpłynęły:

– ich wiedza o specyfice i sterowaniu światłem LED;

– wyczucie naszych oczekiwań i trafność pomysłów  zaproponowanych nam przez przedstawiciela firmy.

– profesjonalny i bardzo szybki (4-dniowy) montaż uzgodnionych rozwiązań;

– ich doświadczenie w integracji obwodów diodowych z naszym dyskotekowym, DMX-owym sterowaniem.

Z czystym sumieniem polecam tą firmę do realizacji podobnych zleceń.

 

Bytom – Bytomskie Centrum Kultury

BytomskieCentrumKulturyBasztaRef-page-001Każda inwestycja wymaga wielu decyzji w zakresie projektów, zabezpieczenia finansowego oraz współpracy z podwykonawcami. Nasza adaptacja nieczynnej wieży na oryginalną galerię przy Bytomskim Centrum Kultury nie była wyjątkiem. Patrząc z perspektywy minionych tygodni na ukończone prace stwierdzam, że wybór firmy Softmaster jako dostawcy i wykonawcy oświetlenia diodowego dla naszej baszty to strzał w dziesiątkę. Jej szef Ryszard Mikołajczyk dał się poznać jako partner kompetentny, kreatywny, mądrze wspierający nasze decyzje i sumiennie realizujący zlecone zadania.

Efekty jego pracy zarówno od strony wizualnej jak i oszczędności eksploatacyjnych spełniły nasze oczekiwania i dlatego z prawdziwą przyjemnością polecam firmę Softmaster innym inwestorom.