Wykorzystaj potencjał AI w handlu kryptowalutami z Neoprofit AI i zwiększ swoje zyski.
oświetlenie led

Sterowanie Układy kontroli

potęga światła

sterowanie, układy kontroli – szczegóły

Produkowane przez nas listwy i moduły LED przez swoją bardzo wysoką trwałość znajdują powszechne zastosowanie u wszystkich tych odbiorców dla których 5-letni okres gwarancji to konieczny standard. Na życzenie klientów oraz dla naszych bardziej rozbudowanych instalacji oświetleniowych produkujemy specjalizowane układy elektroniczne, sterowniki, proste i rozbudowane szafy sterujące itp.

Trwałe i wydajne źródła światła, na których opieramy nasze realizacje to nie wszystko, co posiadamy w naszej ofercie. Jako dopełnienie całości systemu oświetlenia oferujemy także kompletne wsparcie z zakresu sterowania inteligentnego oświetleniem, od zwyczajnego pilota po systemy DMX512 sterowane autonomicznie lub za pośrednictwem zewnętrznego systemu inteligentnego domu, komputera czy tabletu i smartfona.

Wśród naszych realizacji znalazły się rozwiązania, które wymagały iluminacji zależnej od warunków (nastrój, wydarzenie), gdzie mogliśmy stanąć na wysokości zadania oferując pokaźny zestaw animacji przy bardzo niskiej cenie w stosunku do jakości kompletu.

Korzystamy ze sterowników IR/DMX własnej produkcji, spełniających wszelkie normy dot. niepalności i bezpieczeństwa, zaprojektowanych tak aby służyły przez wiele lat niezawodnie i stabilnie. Opierając o nie nasze rozwiązania jesteśmy w stanie przygotować system spełniający niemal każdą wizję inwestora. Zegar? Iluminacja parku rozrywki? Animacja przyciągająca wzrok? Fasada oświetlona kolorem zależnym od pory? Wszystko jest w zasięgu.

Oprócz warstwy sprzętowej mamy doświadczenie w oprogramowaniu zgodnym z komputerami PC oraz w nadrzędnych sterownikach systemów oświetlenia w systemie DMX512. Pozwoli to na zaproponowanie możliwie optymalnego, kompletnego rozwiązania.

Sekcja w przygotowaniu

Galeria