Bitcore Momentum Wykorzystaj potencjał AI w handlu kryptowalutami z Neoprofit AI i zwiększ swoje zyski.

 „WSZYSTKO JEST ŚWIATŁEM”

TO NASZE MOTTO    –    w ślad za słowami Nikola Tesli z 1899 roku.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży oraz konsultingu w branży energooszczędnych źródeł światła LED.

Prezentujemy i udowadniamy jak niedrogie, trwałe i atrakcyjne może być światło LED.

Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz w zakresie realizacji ich projektów, oferujemy także zainteresowanym inwestorom nasze własne rozwiązania. Posiadamy zaszczytny tytuł „Firma przyjazna architektom”.

Realizacje opieramy o produkty z wysokiej półki jakościowej, bazując przede wszystkim na produkcji europejskiej oraz polskiej. W ofercie posiadamy również atrakcyjne cenowo alternatywy w postaci taśm LED oraz lamp diodowych produkcji chińskiej.

Nasza wiedza o diodach ma podłoże inżynieryjno-produkcyjne co bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych rozwiązań oraz ich różnorodność.

Oferujemy kompletną realizację wraz z montażem, jak również przygotowujemy komplety do samodzielnego montażu. Wyceniamy i tworzymy rozwiązania SPERSONALIZOWANE pod konkretne potrzeby inwestora – NA WYMIAR!

Do naszych atutów należą

Ponad 19-letnie doświadczenie w wykorzystywaniu diodowych źródeł światła.

Szeroka wiedza na temat istniejących na rynku rozwiązań, co pozwala na możliwie najlepsze dopasowanie produktów do danych potrzeb.

Moduły oraz listwy LED rodzimej produkcji (EU, Polska) oparte o diody OSRAM pozwalające na obalanie mitów o nietrwałych źródłach światła LED.

Sterowniki LED polskiej produkcji oraz wiedza i doświadczenie z zakresu systemów sterowania oświetleniem, pozwalające na niemal nieograniczone możliwości iluminacji.

Ścisła współpraca z firmą Powerled – jednym z najlepszych polskich producentów diodowych źródeł światła.

Zaplecze inżynieryjno-naukowe pozwalające w pełni wykorzystywać specyfikę, zalety i właściwości diod.

Umiejętność łączenia ceny z jakością w zakresie doboru produktów tanich a niezawodnych.

Zrealizowaliśmy już setki różnorodnych systemów oświetlenia LED począwszy od oświetleń domowych (dekoracja salonów, oświetlenie użytkowe kuchni, schodów etc.) kończąc na iluminacji budynków, hal sportowych czy parku rozrywki.

Posiadamy oddzielną serię produktów własnej produkcji, dedykowanej oświetleniu stacji benzynowych wraz z otoczeniem, działających bezawaryjnie już od ponad 7 lat (zapraszamy serdecznie na LEDStation.pl)