Wykorzystaj potencjał AI w handlu kryptowalutami z Neoprofit AI i zwiększ swoje zyski.
oświetlenie led

łazienka inne

potęga światła

łazienka, inne – szczegóły

Oszczędności w opłatach za energię elektryczną, Salon – oświetlenie sufitu jakie wynikają z wykorzystania diodowych źródeł światła, są obok walorów dekoracyjnych podstawowym atutem w ich stosowaniu. Przedstawiona tutaj realizacja łączy te cechy, a z uwagi na fakt, że już na etapie wykańczania salonu przewidziano ten rodzaj oświetlenia dlatego całość robi tak dobre wrażenie. Na obwodzie salonu, w technice obniżonego sufitu, wzdłuż wszystkich jego ścian powstał klasyczny uskok, gzyms. W jego dolnej części przyklejono listwę dekoracyjną, która skutecznie zasłoniła białe listwy diodowe. Z kolei właściwy montaż elektryczny tej instalacji i dobór optymalnych listew pozwolił na przekształcenie typowego światła dekoracyjnego na w pełni akceptowalne światło użytkowe. Niewątpliwym atutem tego rozwiązania jest niski pobór mocy TYLKO 98 Wat co w połączeniu z dyskretnością naszych listew diodowych daje w całości satysfakcjonujący efekt.

ŁAZIENKA - KATOWICE, BAŻANTOWO
Kompleksowo, efektownie, spójnie. We współpracy z architektem oraz aktywnym inwestorem. Poziom trudności zdecydowanie akceptowalny do osiągniętych efektów. Zastosowane zostały tu listwy LED o podwyższonej trwałości, a w miejscach narażonych na działanie wody i wilgoci – diody zostały zabezpieczone profilami aluminiowymi. Całość realizacji nie przekroczyła jednego dnia a efekt finalny wart był pracy zdecydowanie!

 

 

 

 

 

Na sukces w bardzo dużym stopniu przyczyniła się zwarta praca architekta oraz wykonawców. Wszystkie wnęki zostały przygotowane i przemyślane pod oświetlenie LED, obwody elektryczne pociągnięte prawidłowo i w sposób pozwalający na dyskretny montaż zasilaczy, znajdujących się nad jedną z wiszących w pomieszczeniu lamp.

 

 

ŁAZIENKA - PODŚWIETLENIE WANNY. SOSNOWIEC
Ta prosta realizacja oświetlenia LED jest wdzięcznym przykładem jak ciekawie może wyglądać wanna podświetlona dyskretnym światłem diodowym. Umieszczenie odpowiednio przygotowanych profili aluminiowych z taśmą LED we wnęce przypodłogowej pozwoliło na atrakcyjny „obrys światłem” zabudowy wanny.

 

 

 

 

 

Warto dodać, że w takich realizacjach ważna jest konsultacja inwestora z architektem światła aby zastosowane oświetlenie LED nie przyczyniło się do uwidocznienia budowlanych niedociągnięć podświetlanej wnęki!

 

 

ŁAZIENKA - OŚWIETLENIOWA ALTERNATYWA

 

 

 

 

 

Przedstawiona tutaj realizacja jest w rzeczywistości połączeniem dwóch łazienek. Mają one wspólną kolorystykę, lecz odmienną zabudowę. Nie zmienia to faktu, że dobrze obrazują jak dekoracyjne i funkcjonalne jest połączenie oświetlenia LED z wnękowymi półkami łazienkowymi. Półki w ścianie zyskują na wyrazie i lepiej eksponują swoją zawartość jeżeli korzystają z delikatnego, krawędziowego i schowanego za opuszczonym lustrem oświetlenia LED. To samo dotyczy wnęki ściennej dla baterii łazienkowej. Tutaj światło nie tylko oświetla wnętrze wanny, lecz poprzez punktowe rozbłyski z listew LED wspaniale dekoruje armaturę łazienkową.

 

 

OŚWIETLENIE SUFITOWE - ŁAZIENKA, KATOWICE
Przykład ten obrazuje jak atrakcyjne są efekty, gdy wiedza dekoratora wnętrz o możliwościach oświetlenia LED jest duża. To co wyróżnia tą realizację od innych to fakt, że dekorator wnętrz zaprojektował dla tej łazienki oświetlenie sufitowe LED ukryte za specjalnie powiększonymi listwami dekoracyjnymi. Ich zastosowanie pozwoliło nam na szybki montaż energooszczędnych listew LED z UE LCWWIS i uzyskanie kolorystycznie „ciepłego” wnętrza.

 

 

 

ŚWIETLENIE SUFITOWE - ŁAZIENKA + TOALETA

Często listwy diodowe montujemy w dodatkowych profilach aluminiowych aby stworzyć im najbardziej optymalne warunki pracy. Z kolei w miejscach o zwiększonej wilgotności profil taki wraz z odpowiednią ochroną silikonową jest podstawowym wymogiem dobrego montażu oświetlenia LED.

 

 

OŚWIETLENIE ŁAZIENKI - ELEGANCJA, BIEL I CZERŃ
Jak w wielu innych, opisywanych przez nas realizacjach wykorzystano tu oświetlenie LED ukryte za specjalnie na ten cel skonstruowanymi wnękami. W miejscu instalacji dodano także silne źródło światła, zlokalizowane w wnęce nad toaletą, pozwalające nawet na lekturę nie dopuszczając jednocześnie do zbyt mocnego nadwyrężania wzroku. Przy zastosowaniu kompletu oświetlenia LED w sposób jaki zaprezentowano poniżej – wyposażanie pomieszczenia w dodatkowe lampy czy inne źródła światła jest zbędne.

 

 

OŚWIETLENIE TOALETY - BEZ ZBĘDNYCH WATÓW
Oświetlenie LED nie musi się wiązać z wielkimi kosztami i niesamowitym efektem. Często wystarczy odpowiednia wnęka i kilka metrów taśmy lub listwy. Efekt? Niedrogie i bardzo funkcjonalne oświetlenie pomieszczenia pozwalające na eliminację innych, droższych w użytkowaniu źródeł w postaci halogenów czy żarówek. Diody, nawet tak dyskretnie schowane potrafią wyemitować i rozproszyć po ścianach na tyle światła, żeby korzystanie z toalety było całkowicie swobodne!

Galeria