Wykorzystaj potencjał AI w handlu kryptowalutami z Neoprofit AI i zwiększ swoje zyski.
oświetlenie led

sufit napinany

potęga światła

PODŚWIETLENIE NAPINANEGO SUFITU, PODŚWIETLENIE BARRISOLU

We współpracy z firmami oferującymi systemy sufitów napinanych możemy zaproponować bardzo ciekawą i nowoczesną jednocześnie alternatywę dla konwencjonalnego oświetlenia LED. Oświetlenie tego typu pozwala na nadanie pomieszczeniom bardzo nowoczesnego charakteru a przy współpracy z architektami i odrobinie wyobraźni bez większych problemów możliwe jest stworzenie całkowicie niepowtarzalnego designu i efektu, którzy klienci, znajomi czy rodzina zapamiętają na długo. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązanie, cechujące się bezawaryjnym działaniem nawet ponad 15 lat oraz idealnie równomiernym rozświetleniem całej powierzchni sufitu napinanego.

SHOWROOM - GENERAL ELECTRIC - BIELSKO-BIAŁA

Jako specjaliści od oświetlenia LED zostaliśmy wyznaczeni do kompleksowego zaopatrzenia pomieszczeń biznesowych w źródła światła LED oraz odpowiednie szafy zasilająco-sterujące. Małym wyzwaniem był nietypowy, będący wycinkiem kołowym kształt sufitu. Całość została jednak równomiernie doświetlona, a ilość światła w pomieszczeniu, pomimo braku jakichkolwiek innych źródeł światła jest zupełnie zadowalająca.

 

LOBBY GŁÓWNE - BIUROWIEC, KATOWICE

Piękny przykład połączenia profesjonalizmu w realizacji z niepohamowaną wyobraźnią projektanta. Fantazyjne wzory połączyły niepowtarzalny design z praktycznością oświetlenia. Całość, z dodatkiem zielonego podświetlenia wnęk w najbliższej okolicy nadaje pomieszczeniu futurystyczny wygląd, zgodnie z przeznaczeniem budynku.

 

NOWOCZESNA GARDEROBA - ŻORY

Sufit niewielki wymiarami, spełniający jednak swoje zadanie doskonale. Idealnie wpasowuje się w design pomieszczenia jak i jego kolorystykę w zgrabny sposób łącząc wysoką estetykę z użytecznością. Pod zmianę obuwia jak znalazł. Na tej samej inwestycji znalazły się także schody, również oświetlone przez nas.

Galeria