Wykorzystaj potencjał AI w handlu kryptowalutami z Neoprofit AI i zwiększ swoje zyski.
Nasze usługi

Naprawa i serwis oświetlenia LED Katowice

potęga światła

Nasza firma, specjalizująca się w serwisie oświetlenia LED w Katowicach, zapewnia kompleksowe usługi w zakresie projektowania, instalacji i naprawy systemów oświetleniowych. Znajdziesz nas pod adresem: 40-555 Katowice, ul. Rolna 43B /3-piętro. Skontaktuj się z nami telefonicznie: 664 009 009. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: oswietlenieled.info lub pisząc na info@oswietlenieled.info. Zapewniamy profesjonalny serwis oświetlenia LED w Katowicach.

USŁUGI – serwis i naprawa LED

Oświetlenie LED na stałe weszło w naszą zawodową i prywatną codzienność. Źródła światła LED przez swoje odmienne kształty, liniowe czy miniaturowe rozmiary stały się najpopularniejszym sposobem oświetlania naszych domów i zakładów pracy. Różnorodność diodowych źródeł światła powoduje, że do klasycznych żarówek, halogenów, świetlówek… dołączyły taśmy LED, listwy LED w wersjach MONO, RGB, RGB+W, CCT, COB… . Z kolei zwykłe gwinty E27, E14 czy gniazda GU10, MR16… rozrosły się do niezliczonej ilości łącz, styków, gniazdek, zacisków, połączeń lutowniczych itp.  To bogactwo LED-ów, ich producentów, krajów pochodzenia czy wreszcie niefrasobliwość lub niewiedza montujących powoduje, że ich trwałość, żywotność i awaryjność pozostawiają WIELE do życzenia kierując jednocześnie do nas klientów z prośbą o usługi serwisowe czy zwykłą naprawę przepalonego oświetlenia LED.

 

Serwis oświetlenia LED

Współczesne oświetlenie LED to nie tylko zwykłe żarówki LED jakie po przepaleniu jednej można łatwo zastąpić nową.

Współczesne oświetlenie LED to najczęściej całe obwody liniowe jakie dla domów projektanci zaproponowali, klienci zadecydowali, a instalatorzy, nie zawsze świadomi uwarunkowań technicznych jakich te diody wymagają, zakupili i jak umieli to zamontowali. I właśnie w rękach instalatorów spoczywa główna odpowiedzialność, czy oświetlenie LED jakie po sobie zostawili będzie świeciło przez lata, czy po 2-5 latach wymagana jest naprawa oświetlenia LED, czyli serwis LED?

Serwis LED

Nasze wieloletnie doświadczenie w instalacji oświetlenia LED, wiedza techniczna o specyfice i potrzebach diodowych źródłach światła oraz umiejętność rozróżniania np. markowych taśm LED z kategorii premium od budżetowych taśm LED pozwalają nam na instalacje TYLKO wytrzymałych i żywotnych diod. 

Ta wiedza stanowi także o sile i jakość naszych usług serwisowych podczas naprawy oświetlenia LED, jakie dla wszystkich zainteresowanych mamy w naszej ofercie.

Galeria