Ciesz się grą i wygrywaj, grając na Automaty do gier na pieniądze. Zdobądź szansę na wielkie wygrane już teraz!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że mamy swój maleńki wkład w bezprecedensowym wydarzeniu – wystawie NEOWITRAŻY Adama Peruna na Kasprowym Wierchu – 1987 m n.p.m

Adam Perun (właściwie Piotr Barszczowski) urodził się w 1972 r. w Tarnowie.
Jest absolwentem dwóch krakowskich uczelni:
Akademii Sztuk Pięknych oraz Papieskiej Akademii Teologicznej.
Specjalizował się w dziedzinie Komunikacji Wizualnej oraz w dziedzinie Historii Sztuki Sakralnej.

Jako artysta-plastyk, projektant grafiki użytkowej, jest autorem identyfikacji wizualnych ponad 300 firm. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków oraz jako artysta fotografik do Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest twórcą „NEOWITRAŻU” – charakterystycznego foto-kolażu komponowanego fragmentami makrofotografii.

W 1995 r. założył w Tarnowie Pracownię Plastyczną i Galerię „SYMBOL”; w 2008 r. z jego inicjatywy powstała grupa artystyczna „NEOSECESJA”, skupiająca artystów z całej Polski.

Nauczyciel Podstaw Projektowania oraz Reklamy Wizualnej w tarnowskim Liceum Plastycznym. Doktorant Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Jak mówi sam autor„otaczający mnie świat przedstawiam jako siatkę przenikających się nawzajem kształtów – jakby szachownicę czarnych i białych pól; te białe wypełniam fragmentami fotografii – krajobrazów, portretów, martwych natur…. i światło magicznie ożywiające to, co pomiędzy czernią – to wszystko składa się na efekt optyczny, który nazwałem NEOWITRAŻEM”.

Więcej o artyście i jego pracach na: https://oswietlenieled.info/pl-neowitraz-strona-26.html