Ciesz się grą i wygrywaj, grając na Automaty do gier na pieniądze. Zdobądź szansę na wielkie wygrane już teraz!

Wydarzenia

Wydarzenia

Nasz udział w konferencji SPA & Wellness we Wrocławiu.

2013-05-14

UWAGA – w lipcu otwarcie naszego sklepu internetowego!

2012-07-02

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że jeszcze w tym miesiącu udostępnimy dla naszych Klientów nasz pierwszy SKLEP INTERNETOWY !

Od razu donosimy, że nie ilość lecz jakość oferowanych produktów będą wyznacznikiem jego działania. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży „oświetlenie LED” przewidujemy podpowiadać, uświadamiać, zachęcać, słowem dzielić się naszą wiedzą o produktach aby Państwa satysfakcja z dokonanych wyborów była największa. ZAPRASZAMY. <R>

 

 

Uzyskanie tytułu „Firma przyjazna architektom”

2011-09-21

Mamy niewątpliwy zaszczyt i przyjemność ogłosić, że za sprawą naszej prezentacji pt. „Diody w służbie architekta – przykłady współpracy” zdobyliśmy tytuł „Firma przyjazna architektom”. Prezentacja ta była częścią spotkań branżowych zorganizowanych w Katowicach przez Agencję Marketingową dla architektów w ramach serii „Nowoczesne wnętrza”. Wszystkim, którzy oddali na nas swój głos oraz architektom i dekoratorom wnętrz, którzy już z nami współpracują – serdecznie dziękujemy!

 

 

 

Zlecenia na realizację oświetlenia LED w dyskotekach!

2011-04-01

Przedświąteczny okres wielkanocny jest naturalnym czasem wykonywania prac remontowych w dyskotekach. I właśnie teraz właściciele dyskotek „Klub Stodoła” w Sokolinie województwo świętokrzyskie oraz „Klub Bogacz” w Kolbuszowej województwo podkarpackie wybrali nas do kompleksowej realizacji DMX-wych realizacji oświetlenia LED w swoich obiektach.

Więcej szczegółów z wykonanych już realizacji znajdą Państwo na:

https://oswietlenieled.info/pl-dyskoteka-strona-23.html

 

Nasza oferta najlepsza!

2010-09-01

Nasza oferta zwyciężyła w przetargu na dostawę i montaż nowoczesnego oświetlenia diodowego dla nowo powstającej restauracji w Tarnowskich Górach przy ulicy Krakowskiej 18.

W historycznej kamienicy na 3-kondygnacjach powstaje kompleks restauracyjno-kawiarniano-barowy. Projekt architektoniczny przewiduje adaptację naturalnych wnętrz z cegły i kamienia wzbogaconych dobrą aranżacją oświetlenia LED. W celu uzyskania tych założeń zaplanowano instalację wielu obwodów diodowego oświetlenia z pełną możliwością swobodnej zmiany barw. 

Więcej szczegółów z wykonanej już realizacji znajdą Państwo tutaj:

https://oswietlenieled.info/pl-restauracja-strona-24.html

 

Adam Perun: Wernisaż na Kasprowym Wierchu!

2010-01-09

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że mamy swój maleńki wkład w bezprecedensowym wydarzeniu – wystawie NEOWITRAŻY Adama Peruna na Kasprowym Wierchu – 1987 m n.p.m.

Adam Perun (właściwie Piotr Barszczowski) urodził się w 1972 r. w Tarnowie.
Jest absolwentem dwóch krakowskich uczelni:
Akademii Sztuk Pięknych oraz Papieskiej Akademii Teologicznej.
Specjalizował się w dziedzinie Komunikacji Wizualnej oraz w dziedzinie Historii Sztuki Sakralnej.

Jako artysta-plastyk, projektant grafiki użytkowej, jest autorem identyfikacji wizualnych ponad 300 firm. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków oraz jako artysta fotografik do Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest twórcą „NEOWITRAŻU” – charakterystycznego foto-kolażu komponowanego fragmentami makrofotografii.

W 1995 r. założył w Tarnowie Pracownię Plastyczną i Galerię „SYMBOL”; w 2008 r. z jego inicjatywy powstała grupa artystyczna „NEOSECESJA”, skupiająca artystów z całej Polski.

Nauczyciel Podstaw Projektowania oraz Reklamy Wizualnej w tarnowskim Liceum Plastycznym. Doktorant Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Jak mówi sam autor „otaczający mnie świat przedstawiam jako siatkę przenikających się nawzajem kształtów – jakby szachownicę czarnych i białych pól; te białe wypełniam fragmentami fotografii – krajobrazów, portretów, martwych natur…. i światło magicznie ożywiające to, co pomiędzy czernią – to wszystko składa się na efekt optyczny, który nazwałem NEOWITRAŻEM”.

Więcej o artyście i jego pracach na: https://oswietlenieled.info/pl-neowitraz-strona-26.html