Wykorzystaj potencjał AI w handlu kryptowalutami z Neoprofit AI i zwiększ swoje zyski.

Nasze usługi

nasze usługi

Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe wsparcie w zakresie oświetlenia LED. Nie należy nas mylić ze zwyczajnym sklepem stacjonarnym. Oprócz fizycznej oferty, nastawionej na sprzedaż produktów o możliwie wysokim stosunku jakości do ceny wyróżniamy się na tle konkurencji doświadczeniem i wiedzą, którą dzielimy się z klientami poprzez przyzakupowe doradztwo oraz wsparcie w realizacji projektów związanych z oświetleniem.

Mija już 12 rok, od kiedy pracujemy w branży oświetleniowej. Dzięki ścisłej współpracy z firmą POWERLED – producentem najlepszego jakościowo źródła światła technologii LED w Polsce – mamy do dyspozycji solidny fundament, w postaci szerokiej oferty niezawodnych listew i modułów, których trwałość określamy na kilkanaście lat pracy. W oparciu o nie proponujemy klientom rozwiązania autorskie, dopasowane do potrzeb w każdym calu.

Mamy wiedzę i doświadczenie także w przygotowaniu systemów zasilająco-sterujących. Nie straszna nam jest kompletna konstrukcja szaf, wyposażonych w dedykowany układ zasilaczy oraz sterowników. Dostarczamy gotowe komplety, które wystarczy zawiesić na ścianie i podłączyć okablowanie.

Oferujemy również pełne wsparcie z zakresu sterowania oświetleniem w systemie DMX512. Poza podstawowymi funkcjonalnościami wbudowanymi w sterowniki, oświetlenie LED może być w pełni zestrojone i zautomatyzowane z systemami inteligentnych domów, a użytkownik może wyposażyć się w zestaw animacji, dopasowany do nastroju czy sytuacji panujących w pomieszczeniu.

Zaczynasz inwestycję, nie mając pomysłu na ciekawe oświetlenie? Doradztwo to ważny element naszej działalności. Obejrzyj realizacje znajdujące się w naszej galerii lub wpadnij do biura. Samodzielnie lub z architektem dopasujemy systemy oświetlenia LED do Twoich potrzeb. 

Niestraszne nam są projekty dużego kalibru. Zajmujemy się zarówno kompaktowymi kuchniami jak i halami widowiskowymi. Nie ma rzeczy niemożliwych, a my lubimy wyzwania. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzin, staramy się jak możemy aby nikt nie wyszedł z naszego biura z pustymi rękoma!

Polski rynek konsumencki, związany z oświetleniem LED został skutecznie zalany produktami produkcji chińskiej. Atrakcyjnej cenowo, nie zawsze jednak wystarczająco trwałej. W związku z tą tendencją coraz częściej pojawiają się u nas Klienci, chcący wymienić dotychczasowe rozwiązania na bardziej niezawodne. Często problemem bywa nie tylko produkt ale i usługa. Spotykamy się z niezbyt fachowymi montażami, które po niezbyt długim czasie użytkowania zaczynają domagać się serwisu. W związku z powyższym oferujemy także:

  • naprawę/wymianę przepalonych taśm LED, naświetlaczy, lamp (również na miejscu u klienta)
  • pomontażowe modyfikacje obwodów oświetleniowych, dla uzyskania lepszych efektów wizualnych
  • rozbudowa systemu oświetlenia o sterowniki, zasilacze, równoległe obwody o innych barwach etc.
  • upgrade z oświetlenia świetlówkowego oraz neonowego na LED